KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

PROCES REKRUTACJI ZOSTAJE TYMCZASOWO ZATRZYMANY

Zgodnie z Zarządzenie nr 100 Rektora Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 11.03.2020 r. w sprawie zawieszenia działalności dydaktycznej Uniwersytetu Łódzkiego we wszystkich trybach i formach kształcenia – II edycja Projektu Absolwent IT zostaje zawieszona do odwołania.

Wszystkie procedury i formalności związane z podpisaniem umów z uczestnikami LETNIEJ AKADEMII IT oraz kursu językowego ANGIELSKI W IT zostają wstrzymane.

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce informujemy, że korespondencja związana z Projektem będzie odbywać się tylko drogą e-mailową. 

Do dnia 16 marca wszyscy uczestnicy II etapu rekrutacji otrzymają wyniki testów kompetencji oraz znajomości j. angielskiego.

Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Uniwersytetu Łódzkiego w tym trudnym czasie znajdują się na stronie covid19.uni.lodz.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół Klubu Absolwenta

LETNIA AKADEMIA IT

II EDYCJA PROJEKTU ABSOLWENT IT

LETNIA AKADEMIA IT  - WAKACJE TO DOSKONAŁY CZAS NA ZMIANĘ BRANŻY!

II edycja Projektu Absolwent IT nie bez powodu zdobyła tytuł Letniej Akademii IT!

Odpowiadając na duże zainteresowanie projektem oraz Wasze sugestie i prośby o stworzenie bardziej intensywnego kursu IT, który pozwoli Wam jeszcze szybciej zmienić branżę - stworzyliśmy harmonogram, wg którego zajęcia rozpoczną się wraz ze startem tegorocznych wakacji!

Tak, tak, to prawda! Wakacje to najlepszy czas na inwestycję we własny rozwój i samodoskonalenie. To czas dużych pokładów energii i chęci do życia. I pomimo wielu wakacyjnych weekendów spędzonych na kursie - bez problemu wyobrazicie sobie, że tuż za drzwiami czeka na Was koktajl z palemką i wymarzona praca (zdalna?) w branży IT! 🙂

 

HARMONOGRAM LETNIEJ AKADEMII IT  ZAWIESZONY!

  • 06 - 07.2020 I Trymestr - Wprowadzenie do IT
  • 08 - 09.2020 II Trymestr Ścieżki IT
  • 11-12.2020 - 01.2021 - III Trymestr Ścieżki IT

Szczegółowy harmonogram LETNIEJ AKADEMII IT podamy wkrótce.

 

JĘZYK ANGIELSKI W IT

DLA AKTUALNYCH I PRZYSZŁYCH SPECJALISTÓW BRANŻY IT

ANGIELSKI W BRANŻY IT

Znajomość języków otwiera wiele drzwi, również w branży IT! Bez znajomości specjalistycznego języka angielskiego trudniej będzie Wam opanować materiał i wdrożyć się w to środowisko. Zachęcamy Was do udziału w 3-miesięcznym kursie językowym na jednym z 3 poziomów zaawansowania! Zajęcia odbywają się w tygodniu w godzinach popołudniowych, a więc na pewno zdążycie dotrzeć na do nas po pracy.

 

HARMONOGRAM KURSU JĘZYKOWEGO - ZAWIESZONY!

  • marzec - maj 2020 r. - wszystkie grupy rozpoczynają zajęcia w tym samym czasie.

Wszystkie niezbędne materiały edukacyjne przekażemy Wam bezpłatnie podczas pierwszych zajęć.