KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

WSZYSTKIE SZKOLENIA W RAMACH PROJEKTU ZOSTAJĄ TYMCZASOWO ODWOŁANE

SZKOLENIA MIĘKKIE

ROZWÓJ KOMPETENCJI MIĘKKICH U SPECJALISTÓW IT

Harmonogram przedstawia terminy w podziale na ścieżki rozwoju I edycji Projektu.

Jeśli nie jesteś uczestnikiem I edycji - wybierz dowolny termin.

Projekt: Absolwent IT

Terminy:

  • Ścieżka PROGRAMISTA: 12.02.2020 r. godz. 17.00-20.00 (środa)
  • Ścieżka GRAFIK: 10.03.2020 r. godz. 17.00-20.00 (wtorek)
  • Ścieżka ADM. BAZ DANYCH: 21.04.2020 r. godz. 17.00-20.00 (wtorek)
  • Ścieżka AUDYTOR DOSTĘPNOŚCI: 19.05.2020 r. godz. 17.00-20.00 (wtorek)

Miejsce: sala konferencyjna Biura Karier UŁ (Łódź, ul. Lumumby 14)

 

Projekt: Absolwent IT

Terminy:

  • Ścieżka PROGRAMISTA: 11.02.2020 r. godz. 16.30-19.30 (wtorek)
  • Ścieżka GRAFIK: 19.02.2020 r. godz. 16.30-19.30 (środa)
  • dla pozostałych dwóch ścieżek wkrótce podamy terminy 

Miejsce: sala konferencyjna Biura Karier UŁ (Łódź, ul. Lumumby 14)

Projekt: Absolwent IT

Terminy:

  • Ścieżka PROGRAMISTA: 18.02.2020 r. godz. 17.00-19.00 (wtorek)
  • Ścieżka GRAFIK: 04.03.2020 r. godz. 17.00-19.00 (środa)
  • Ścieżka ADM. BAZ DANYCH: 24.03.2020 r. godz. 17.00-19.00 (wtorek)
  • Ścieżka AUDYTOR DOSTĘPNOŚCI: 17.06.2020 r. godz. 17.00-19.00 (środa)

Miejsce: sala konferencyjna Biura Karier UŁ (Łódź, ul. Lumumby 14)

Projekt: Absolwent IT

Terminy:

  • Ścieżka PROGRAMISTA: 20.02.2020 r. godz. 16.00-20.00 (czwartek)
  • Ścieżka GRAFIK: 18.03.2020 r. godz. 16.00-20.00 (środa)
  • Ścieżka ADM. BAZ DANYCH: 15.04.2020 r. godz. 16.00-20.00 (środa)
  • Ścieżka AUDYTOR DOSTĘPNOŚCI: 22.05.2020 r. 16.00-20.00 (środa)

Miejsce: sala konferencyjna Biura Karier UŁ (Łódź, ul. Lumumby 14)

KURSY IT

HARMONOGRAM I EDYCJI - TRYMESTR II

II TRYMESTR:

  • 01-02.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107 - Lunch serwowany obok sali
  • 08-09.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107 - Lunch serwowany obok sali
  • 15-16.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107 - Lunch serwowany obok sali
  • 22-23.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107 - Lunch serwowany obok sali
  • 14-15.03.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107
  • 04-05.04.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107
  • 16-17.05.2020
    Wydział Fizyki Pomorska 149/153, SALA 172 A
  • 23-24.05.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107
  • 30-31.05.2020
    Wydział Fizyki Pomorska 149/153, SALA 172 A
  • 06-07.06.2020
    Wydział Fizyki Pomorska 149/153, SALA 172 A
  • 13-14.06.2020
    Wydział Fizyki Pomorska 149/153, SALA 172 A
  • 20-21.06.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22,SALA C 107

___________________________________

Godziny zajęć są takie same, jak w I trymestrze:

08:30-10:00
10:10-11:40
11:55-13:25
13:25-14.00- LUNCH
14:00-15:30
15:30-17:00

Na obu wydziałach czekać będą na Państwa przerwy kawowe, a lokalizacja przerwy obiadowej będzie na bieżąco aktualizowana na powyższym harmonogramie.

___________________________________

BLOKI TEMATYCZNE:

II trymestr - Programista cz. 1
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Programowanie strukturalne 12 28 40
Algorytmy i struktury danych 4 16 20
Programowanie stron WWW 8 22 30
Programowanie obiektowe cz.1 8 22 30
32 88 120
II trymestr - Programista cz. 2
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Programowanie obiektowe cz.2 12 28 40
Tworzenie aplikacji mobilnych 8 22 30
Projekt grupowy 4 46 50
24 96 120

II TRYMESTR:

  • 01-02.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105 - Lunch serwowany obok sali C 107, parter przy Auli
  • 08-09.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105 - Lunch serwowany obok sali C 107, parter przy Auli
  • 15-16.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105 - Lunch serwowany obok sali C 107, parter przy Auli
  • 22-23.02.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105 - Lunch serwowany obok sali C 107, parter przy Auli
  • 14-15.03.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105
  • 04-05.04.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105
  • 16-17.05.2020
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej ul. Pomorska 149/153 sala 171 A
  • 23-24.05.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105
  • 30-31.05.2020
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej ul. Pomorska 149/153 sala 171 A
  • 06-07.06.2020
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej ul. Pomorska 149/153 sala 171 A
  • 13-14.06.2020
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej ul. Pomorska 149/153 sala 171 A
  • 20-21.06.2020
    Wydział Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, SALA C 105

___________________________________

Godziny zajęć są takie same, jak w I trymestrze:

08:30-10:00
10:10-11:40
11:55-13:25
13:25-14.00- LUNCH
14:00-15:30
15:30-17:00

Na obu wydziałach czekać będą na Państwa przerwy kawowe, a lokalizacja przerwy obiadowej będzie na bieżąco aktualizowana na powyższym harmonogramie.

___________________________________

BLOKI TEMATYCZNE:

II trymestr - Grafik / specjalista UX/UI cz.1 
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Wprowadzenie do Design Thinking 20 10 30
Podstawy grafiki komputerowej 0 20 20
Projektowanie User Exeperience 4 20 24
Projektowanie interfejsów użytkownika 8 38 46
32 88 120
II trymestr - Grafik/ specjalista UX/UI cz.2
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Dostępność aplikacji dla osób niepełnosprawnych 4 16 20
Aspekty prawne projektowania 10 0 10
Product design - aplikacja webowa 5 40 45
Product design - aplikacja mobilna 5 40 45
24 96 120

II TRYMESTR:

  • 01 - 02.02.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 07 -  Lunch serwowany na Wydziale Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, obok sali C 107, parter przy Auli
  • 08 - 09.02.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 07 - Lunch serwowany na Wydziale Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, obok sali C 107, parter przy Auli
  • 29.02 - 01.03.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08 - Lunch serwowany obok sali
  • 07 - 08.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 14 - 15.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 21 – 22.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 04-05.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 18-19.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 25-26.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 23-24.05.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 06-07.06.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08
  • 20-21.06.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 08

___________________________________

Godziny zajęć są takie same, jak w I trymestrze:

08:30-10:00
10:10-11:40
11:55-13:25
13:25-14.00- LUNCH
14:00-15:30
15:30-17:00

Na obu wydziałach czekać będą na Państwa przerwy kawowe, a lokalizacja przerwy obiadowej będzie na bieżąco aktualizowana na powyższym harmonogramie.

___________________________________

BLOKI TEMATYCZNE:

II trymestr – Adm. baz danych cz. 1
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Arkusze kalkulacyjne i ich programowanie 6 22 28
Budowa i eksploatacja baz danych 10 32 42
Formaty danych 4 6 10
Podstawy statystyki 12 28 40
Razem 32 88 120
II trymestr – Adm. baz danych cz. 2
Nazwa bloku Wykład Ćwiczenia Suma
Data Mining 10 28 38
Zaawansowany SQL 4 20 24
Programowanie baz danych 6 22 28
Techniki prezentacji 0 10 10
Big Data 4 16 20
24 96 120

II TRYMESTR: Prosimy o zabranie swoich słuchawek na zajęcia

  • 01 - 02.02.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06 - Lunch serwowany na Wydziale Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, obok sali C 107, parter przy Auli
  • 08 - 09.02.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06 - Lunch serwowany na Wydziale Matematyki UŁ, Stefana Banacha 22, obok sali C 107, parter przy Auli
  • 29.02-01.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06 - Lunch serwowany obok sali
  • 07-08.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06
  • 14-15.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06
  • 21 – 22.03.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06
  • 04-05.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.
  • 18-19.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.
  • 25-26.04.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.
  • 23-24.05.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.
  • 06-07.06.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.
  • 20-21.06.2020
    Wydział Zarządzania ul. Jana Matejki 22/26, SALA nr 06.

___________________________________

Godziny zajęć są takie same, jak w I trymestrze:

08:30-10:00
10:10-11:40
11:55-13:25
13:25-14.00- LUNCH
14:00-15:30
15:30-17:00

Na obu wydziałach czekać będą na Państwa przerwy kawowe, a lokalizacja przerwy obiadowej będzie na bieżąco aktualizowana na powyższym harmonogramie.

___________________________________

BLOKI TEMATYCZNE II trymestru cz. 1:

  1. Osoby z niepełnosprawnością - punkty widzenia medyczny i społeczny
  2. Bariery (fizyczne komunikacyjne) - jak można usunąć bariery
  3. Zasady uniwersalnego projektowania
  4. Wytyczne WCAG 2.0 -omawianie zasad i wytycznych
  5. Obsługa programów biurowych - dostosowanie dokumentów elektronicznych
  6. Przeglądarki ( Chrome, Firefox, Safar, IE, mobilne wersje)
  7. Technologie wspierające osoby z różnoraką niepełnosprawnością

KONIEC I EDYCJI - CZERWIEC 2020 r.

Zapisz się do newslettera Projektu Absolwent IT