KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

PROCES REKRUTACJI ZOSTAJE TYMCZASOWO ZATRZYMANY

Zgodnie z Zarządzenie nr 100 Rektora Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 11.03.2020 r. w sprawie zawieszenia działalności dydaktycznej Uniwersytetu Łódzkiego we wszystkich trybach i formach kształcenia – II edycja Projektu Absolwent IT zostaje zawieszona do odwołania.

Wszystkie procedury i formalności związane z podpisaniem umów z uczestnikami LETNIEJ AKADEMII IT oraz kursu językowego ANGIELSKI W IT zostają wstrzymane.

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce informujemy, że korespondencja związana z Projektem będzie odbywać się tylko drogą e-mailową. 

Do dnia 16 marca wszyscy uczestnicy II etapu rekrutacji otrzymają wyniki testów kompetencji oraz znajomości j. angielskiego.

Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Uniwersytetu Łódzkiego w tym trudnym czasie znajdują się na stronie covid19.uni.lodz.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół Klubu Absolwenta

JĘZYK ANGIELSKI W IT

DLA AKTUALNYCH I PRZYSZŁYCH INFORMATYKÓW

Znajomość języków otwiera wiele drzwi, również w branży IT! Bez znajomości specjalistycznego języka angielskiego trudniej będzie Wam opanować materiał i wdrożyć się w to środowisko. Zachęcamy Was do udziału w 3-miesięcznym kursie językowym na jednym z 3 poziomów zaawansowania! Zajęcia odbywają się w tygodniu w godzinach popołudniowych, a więc na pewno zdążycie dotrzeć do nas po pracy.

Język angielski w IT od podstaw (A1)
• W ramach dwóch edycji szkoleń zaplanowane zostały 2 grupy szkoleniowe
• Grupa: 15 osób

Język angielski w IT średnio zaawansowany (A2/B1)
• W ramach dwóch edycji szkoleń zaplanowane zostały 2 grupy szkoleniowe
• Grupa: 15 osób

Język angielski w IT średnio zaawansowany (B1)
• W ramach dwóch edycji szkoleń zaplanowane zostały 2 grupy szkoleniowe
• Grupa: 15 osób.